Έμμισθος Ασφαλιστικός Σύμβουλος Υγείας

Δημοσιεύτηκε 4/6/2019

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

 Χαρακτηριστικά θέσης

Το insurancemarket.gr, το πρώτο πραγματικό Online marketplace ασφαλειών, όπου παρουσιάζονται αναλυτικά τα προγράμματα και οι εξατομικευμένες προσφορές των μεγαλύτερων ασφαλιστικών εταιρειών, αναπτύσσεται δυναμικά και αναζητά Ασφαλιστικούς Συμβούλους Υγείας οι οποίοι θα προστεθούν στο ήδη υπάρχον και δυναμικά εξελισσόμενο δίκτυο Υγείας!

Θες να γίνεις μέρος μιας αναπτυσσόμενης Ομάδας δυναμικών Ασφαλιστικών συμβούλων, που έχουν υψηλούς στόχους; Θέλεις να γίνεις επιτυχημένος στο χώρο των Ασφαλίσεων Υγείας, με τη βοήθεια και την υποστήριξη μιας μεγάλης Μεσιτικής εταιρίας όπως είναι η Insurancemarket.gr;

Έχεις ενθουσιασμό, δυναμισμό και πάθος για τη δουλειά σου;

Τότε αυτή είναι η ιδανική ευκαιρία για εσένα!

Ο ρόλος σου θα είναι να προσφέρεις τις καλύτερες προτάσεις ασφάλισης υγείας ανταποκρινόμενος στις ανάγκες των πελατών, ακολουθώντας το όραμα και τις αρχές του insurancemarket.gr για υποστήριξη, φροντίδα και αντικειμενικότητα,  πάντα προς όφελος του πελάτη.

ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΕΣΗΣ

 Αρμοδιότητες  Ασφαλιστικού Σύμβουλου Υγείας:

  • Διαχειρίζεται και υποστηρίζει πελατολόγιο της εταιρείας

  • Αναζητά και προσφέρει λύσεις ασφάλισης προσανατολιζόμενος στις ανάγκες του πελάτη.

 Απαραίτητες Δεξιότητες – Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον τομέα ασφαλειών Υγείας τουλάχιστον 2έτη

  • Γνώση της ασφαλιστικής αγοράς στον Κλάδο Υγείας.

  • Πολύ καλή γνώση Υπολογιστών

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

  • Πιστοποίηση Ασφαλιστικού Συμβούλου τύπου Α

 Παρέχονται:

  • Καθημερινά Leads πελατών τα οποία θα δίνονται από την Εταιρία

  • Σταθερή μηνιαία χρηματοδότηση

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

    • Σημαντικός σταθερός μηνιαίος μισθός

    • Bonus παραγωγικότητας και επίτευξης στόχων εταιρείας

  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση και επιμόρφωση στα προϊόντα Ασφάλισης Ζωής και Υγείας

  • Δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Σχέση εργασίας: Πλήρης Απασχόληση

Περιοχή: Αθήνα, Αττική-Αθήνα

Είδος θέσης εργασίας: Σύμβουλοι Επιχειρήσεων / Ασφάλειες / Πωλήσεις

Εμπειρία: Αδιάφορο

Αν θέλεις να δουλέψεις σε ένα σύγχρονο περιβάλλον

& μοιράζεσαι το ίδιο πάθος για εξέλιξη, γίνε μέλος της ομάδας μας!

Γίνε μέλος της ομάδας μας!